Za 7 Kotami...

Mieszkamy w Lubaniu (woj. kujawsko- pomorskie), w centralnej Polsce, między Włocławkiem a Toruniem. Jesteśmy małą, domową hodowlą. Mamy pierwsze mioty.
Należymy do Felis Polonia (FPL), Cat Club Feniks. Pięciopokoleniowe rodowody naszych kotów są honorowane przez wszystkie organizacje felinologiczne na całym świecie.

Za 7 kotami

Ragdoll – miłość bezwarunkowa

Hodowla to pasja, przyjemność i obowiązek. Ragdolle, to miłość bezwarunkowa. Nie można nie zakochać się w błękitnych oczach, delikatnym, wrażliwym usposobieniu i ciekawskiej naturze tego kota. Ragdoll, czyli z języka angielskiego „szmaciana lalka”, w rękach właściciela całkowicie się rozluźnia i staje się bezwładny. To wyjątkowa cecha. Te koty są spokojne, niskopodłogowe, delikatne, inteligentne. Reagują na imię, mocno przywiązują się do właściciela. Lubią dzieci, i inne zwierzęta, dlatego doskonale sprawdzają się w felinoterapii, np. w pracy z dziećmi autystycznymi. 

Kocięta szukają kochającego domu

Nasze kocięta od pierwszych chwil życia wychowują się wśród ludzi, innych kotów i psów. Opuszczą hodowlę  w pełni  zsocjalizowane, szczęśliwe i ufne. Zależy nam bardzo, aby kocięta trafiły do wspaniałych, kochających i odpowiedzialnych ludzi, którzy otoczą je taką miłością i troską, jaką my im dajemy.

Zainteresowany kociakiem?

Wszystkich chętnych do posiadania kociaczka z hodowli Za 7 Kotami, zapraszam do odwiedzenia nas, po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszam do kontaktu. Jesteśmy też na Facebooku. Przy każdej sprzedaży kociąt sporządzana jest umowa cywilno-prawna kupna/sprzedaży kotka.

skontaktuj się z nami